درباره پارس اتوماسیون توانا

شرکت پارس اتوماسیون توانا

توسط متخصصین اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با هدف طراحی، بهبود و تولید سیستم های اتوماسیون صنعتی تاسیس و با کادری مجرب و تجربیات فراوان طی سال های گذشته با توانایی فنی بالا، قابلیت ارائه پیشنهادهای فنی و مشاوره در زمینه راه اندازی و اجرای  پروژه های مختلف را دارا می باشد.

موجودی محصولات

لازم به ذکر است که ما تلاش کرده ایم با توجه به نیاز اغلب صنایع به تامین سریع تجهیزات فشار ضعیف و اتوماسیون صنعتی زیمنس، فهرست کاملی از این تجهیزات را در انبار خود موجود کنیم!

همین امر باعث گردیده تا این شرکت بتواند کلیه تجهیزات خود را به مدت 6 ماه گارانتی نموده و با توجه به دارا بودن متخصصین اتوماسیون و صنعتی فشار ضعیف کلیه محصولات این شرکت شامل 3 سال خدمات پس از فروش می باشد.

برای دریافت لیست خدمات و موجود کالاهای شرکت پارس اتوماسیون توانا وارد بخش خدمات شوید.

این شرکت در سال 1394 در جهت پاسخگویی بهتر به نیاز به نیاز صنعت همچنین افزایش راندمان علمی شرکت اقدام به افزایش کادر فنی خود جهت ارائه بهتر و بیشتر پیشنهادات فنی در خصوص پروژه های اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق نمودند.

با توجه به نیاز صنایع به تامین فوری کالاهای موردنیازشان، شرکت پارس اتوماسون توانا در سال 1395 اقدام به خرید و موجود نمودن تجهیزات اتوماسیون صنعتی و فشار ضعیف زیمنس نمود تا بتواند علاوه بر پشتیبانی فنی، کالاهای موردنیاز صنایع را در اسرع  وقت تامین نماید.

شرکت پارس اتوماسیون توانا در سال 1396 با توجه به داشتن کادری مجرب و متخصص و همچنین موجودی کالای قوی در انبار خود، بر آن شد تا علاوه بر خدمات پیشین، بخش خدمات پس از فروش به مدت 3 سال و گارانتی به مدت 6 ماه را راه اندازی نماید تا مشتریان محترم پیش از پیش بتواند از مزایای این شرکت استفاده نماید.

شرکت پارس اتوماسیون در سال 1397 با توجه به تحریم ها و کم شدن یا نبود برخی از کالاها و همچنین تحریم ویژه برای تعدادی از کالاهای خاص، برآن داشت تا با ایجاد ارتباط با کشور های همسایه بتواند گامی در رفع این معضل بردارد.

[vc_wp_text]در راستای خدمت رسانی راحت تر این شرکت در این سال اقدام به ایجاد ارتباط با دفاتر بازرگانی در کشور امارات نمود تا
بتواند گامی بلند در تامین کاالهای تحریمی بردارد.[/vc_wp_text]
[vc_wp_text]شرکت پارس اتوماسیون توانا در سال 77 با ایجاد یک دفتر بازرگانی در کشور چین توانسته است واردات خود را سرعت
ببخشد.[/vc_wp_text]
0%
فیدبک مثبت
0
پروژه های انجام شده
0
فروش هفته
0
مشتریان ثابت

شرکت پارس اتوماسیون توانا قابلیت ارائه پیشنهادهای فنی و مشاوره در زمینه راه اندازی و اجرای پروژه های مختلف را دارا می‌‌باشد

گارانتی 6 ماهه

واردات و تامین تجهیزات و قطعات مورد نیاز شما

3 سال خدمات پس از فروش

همکاری برندهای معتبر جهانی

ارائه پیشنهادهای فنی و مشاوره

تامین تجهیزات صنعتی و انواع کنترلرها

ارائه محصولات کمپانی های بین المللی ذیل در کلیه زمینه های تخصصی صنعتی

ورود به فروشگاه

keyboard_arrow_up