تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

در این مطلب راه های تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی را با شما در میان می گذاریم. پی ال سی، قطعه ای نسبتاً حساس و گران قیمتی به حساب می آید به خصوص اینکه از یک برند معروفی همانند زیمنس باشد که به خاطر کیفیت اش، قیمت بالاتری دارد.

در این صورت خیلی از سودجوها به فکر ریپک کردن پی ال سی ها می افتند. البته آن ها سراغ آن سری از PLCها و یا HMI هایی می روند که آستانه سود بالاتری دارند. برای مثال پی ال سی LOGO با قیمت 5 میلیون تومان، نمی تواند گزینه جذابی برای فرد سودجو باشد.

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

 

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

برای خرید پی ال سی زیمنس بهترین گزینه پیش روش شما هستیم!

ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان پی ال سی زیمنس در بازار هستیم و مفتخریم که محصولات با کیفیت و قابل اعتماد را با بهترین قیمت ها ارائه دهیم. با تیم متخصص و تجربه ای که در این صنعت داریم، ما قادر به ارائه بهترین محصولات پی ال سی زیمنس با قیمتی مناسب و رقابتی هستیم.  ما انواع مختلف پی ال سی زیمنس را در انبار خود داریم و قادر به تامین قطعات یدکی برای این پی ال سی ها هستیم.

مزایای خرید از ما عبارتند از:

  • قیمت مناسب و رقابتی
  • محصولات با کیفیت و قابل اعتماد
  • تامین قطعات یدکی
  • تحویل سریع و امن
  • خدمات پس از فروش بهترین

با ما تماس بگیرید و بهترین قیمت ها را برای خرید پی ال سی زیمنس خود بدست آورید. ما به شما تضمین می دهیم که با خرید از ما، شما از بهترین محصولات با بهترین قیمت ها بهره برداری خواهید کرد.

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

چرا باید نسبت به ریپک بودن جنس مان حساس باشیم ؟

وقتی شما سراغ جنس دست دوم می روید مطمئن هستید که قیمت آن نسبت به آکبد پایین تر است و زمان بیشتری کار کرده است لذا عمر آن کوتاه تر می شود پس با علم به این موارد آن را خریداری می کنید و بسته به نیاز خود آنرا به کارگیری می کنید. شاید سیستم شما جوری است که ارزش خرید جنس آکبند و نو را ندارد. پس همان دست دوم می تواند انتخاب درستی باشد.

اما وقتی همان جنس را با کمی رنگ آمیزی و لیبل زنی و گاهاً تعویض قطعات مستهلک شده به نو تبدیل می کنند در واقعشما یک جنس خسته و دست دوم را به جای جنس تازه نفس خریداری می کنید.

دقیقاً مشکل در همینجای کار می باشد. مدیریت مجموعه به شما اعتماد کرده و تقاضای جنس آکبند از شما دارد اما جنس ریپک شده از آب در می آید.

پس شما باید در زمان خرید مواردی را رعایت کنید تا در دام شیادان این حوزه نیافتید. در صورتی که در حال مطالعه این مقاله هستید پس برای شما این قضیه اهمیت ویژه ای داشته که سهواً درگیر جنس ریپک نشوید. در ادامه ما شما را راهنمایی خواهیم کرد که درصد ریسک خریدهای خود را پایین تر بیاورید.

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

کاربرد پی ال سی (PLC)

قبل از اینکه به سراغ ریپک برویم باید از اهمیت و جایگاه ویژه پی ال سی در خط تولید صحبت کنیم. شما قرار است قطعه ای را خریداری کرده و در خط اتوماسیون خود جایگزاری کنید که سالها برایتان کار کند. بعضی از این خطوط اتوماسیون بایستی شبانه روز کار کنند و دستگاه های سنگین به پردازنده ها یا کنترلگرهای منطقی قابل برنامه ریزی سالم و بی عیب نیازمند می باشند.

لذا یک جنس خسته ریپک شده می تواند به خط اتوماسیون شما ضربات جدی ای وارد نماید و یا موجب ایجاد یک نقص فنی یا اختلال در سیستم شود. برای مثال عمر مفید یک محصول زیمنس در صورتی که 25 سال باشد، اجناس ریپک شده و یا تعمیری شاید بیش از 15 سال کار کرده اند و مشخص نیست به چه دلیلی از روی خط اتوماسیون جمع آوری شده اند.

گاهاً پیش می آید که پی ال سی دارای عیبی بوده که عیب آن رفع شده و دوباره بسته بنده شده است تا به عنوان آکبند به فروش برسد. در ادامه روش هایی برای تشخیص این موارد خدمت شما عرض خواهد شد.

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

فریب قیمت پایین را نخورید

گاهاً پیش آمده که ریپکـر برای فروش سریع جنس ریپک شده، کمی قیمت آن را از قیمت های اورجینال پایین تر میگذارد و متاسفانه بعضی از مشتریان هم بدون تحقیق در دام اینگونه افراد سودجو می افتند. انسان همیشه تخفیف را دوست دارد. همیشه دوست دارد با قیمت پایین تری جنس را بخرد.

شاید در این حالت علاوه بر اینکه پول کمتری می پردازد حس پیروزی و موفقیتی هم کسب می کند. ما خودمان هم همیشه دنبال قیمت پایین تر هستیم اما باید حواسمان باشد که با ظاهرسازی جنس ریپک شده را به جای فابریک بر ما تحمیل نکنند.

زبری بدنه جنس و کارتن را چک کنید

اجناس ریپک به طرز ماهرانه ای رنگ آمیزی و لیبل گذاری می شوند که تنها متخصصان این حوزه قادر هستند تفاوت آنرا با جنس اصل متوجه شوند. ریپک کاران ماهر طوری رنگ آمیزی می کنند که زبری رنگ پنهان شود و سطح جنس صاف و صیقلی به نظر برسد اما خیلی از ریپک کاران هم در رنگ آمیزی قطعه اثرات زبری باقی میگذارند که این خود یکی از راه های تشخیص جنس تقلبی می باشد.

در بحث کارتن هم ریپک کاران سعی می کنند از کارتن های مشابه همان سبک استفاده کنند اما تفاوت هایی در رنگ و جنس کارتن ها به چشم میخورد که بیشتر متخصصان قادر هستند با لمس کارتن به اصل بودن آن پی ببرند. برای مثال کارتن اجناس ریپک، کمی ضخیم تر است نسبت به کارتن اجناس اصلی. اما نمی توان این مورد را ملاک قرار داد.

چون بسته به کشورها کارتن ها فرق می کنند. کارتن های ترک، ایران و مالزی شبیه هم می باشند اما در ظاهر بایکدیگر متفاوت اند و تنها متخصص می تواند آن ها را از کارتن های اصل زیمنس آلمان یا چین تشخیص دهد. اما ما راه های ساده تری را برای شما بازگو می کنیم که راحت تر بتوانید جنس اورجینال تهیه کنید.

محتویات بسته بندی را چک کنید

بررسی محتویات کامل بسته بندی تجهیزات مهم می باشد. تجهیزات زیمنس اصلی همراه با دفترچه راهنما، کابل ها، و قطعات دیگر هستند. تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

حتماً از دوستان، آشنایان و همکاران پرس و جو کنید

تحقیق کردن در هر کاری خوب و پسندیده است به خصوص وقتی قصد خرید جنسی را دارید که احتمالاً قبل از شما بارها آنرا دیگران خریده اند و عیب و ایراد آن را متوجه شده اند. ابتدا نیاز خود را با دوستان، آشنایان، همکاران و حتی رقبایتان در میان بگذارید. شاید آن ها نکته ای به نظرشان میرسد که شما را در انتخاب تان یاری می کند. همیشه از تجارب دیگران کمک بگیرید.

چون گاهاً به دست آوردن تجربه، کاری است سخت، پرهزینه و زمانبر. در صورتی که دوست برادرتان در شهرستانی دارای یک کارگاه نساجی کوچک است و یا پسرعموی عزیزتان در کارخانه ای مشغول است، با آن ها درباره خط اتوماسیون صنعتی شان بپرسید. آن ها شما را به مدیران بالادستی شان لینک می کنند و از این طریق می توانید سوالاتی درباره پی ال سی از آن ها داشته باشید.

تصاویر را مقایسه کنید

تجهیزات خریداری شده خود را با تصاویر موجود در سایت های رسمی زیمنس یا مستندات مربوطه مقایسه کنید. محل قرارگیری لیبل هولوگرام را ببینید.

به علائم توجه کنید. تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

تجهیزات زیمنس اصلی دارای نشان های امنیتی خاصی می باشند که برای تشخیص تقلبی بودن آن ها مفید می باشند. این نشان ها قادر هستند بر روی بدنه یا بسته بندی تجهیزات وجود داشته باشند.

سراغ مراکز و شرکت های معتبر بروید

در جست و جوی شرکت هایی باشید که دارای تجربه و سابقه بالایی در زمینه تجهیز خطوط اتوماسیون صنعتی هستند. یکی از راه های مطمئن برای خرید تجهیزات زیمنس اصلی این است که از منابع و تامین کنندگان معتبر و رسمی کمک بگیرید. زیمنس دارای شبکه های توزیع معتبر در سراسر جهان می باشد.

بدون پرداخت هزینه ای، از ریپک یا آکبند بودن جنس خود مطمئن شوید

گاهاً پیش آمده که مشتری قدیمی با ما تماس گرفته و گفته که ما یک جنسی خریداری کرده ایم که مشکوک به دست دوم است (ریپک تعمیری) و به اسم نو به ما داده اند. ما چه کاری باید انجام دهیم. پاسخی که کارشناسان ما پس از راهنمایی های متعدد و در صورت به نتیجه نرسیدن به آن ها ارائه می دهند این است که قادر هستند جنس خود با خود برای کارشناسی دقیق به شرکت آسام بیاورند. کارشناسان آسام بدون اینکه ریالی دریافت کنند صادقانه مشتری را از ریپک یا آکبند بودن جنس مطلع می کنند.

تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

برای خرید پی ال سی زیمنس و اطلاع از قیمت ها همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید!

در ایبن مطلب به تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی پرداختیم، همین حالا شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید و از کارشناسان ما راهنمایی و مشاوره رایگان دریافت کنید، ما افتخار می کنیم که بهترین نمایندگی زیمنس در ایران هستیم و محصولات را به صورت کاملا اورجینال در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

در ضمن در تماس تلفنی، به همه سوالات شما عزیزان پاسخ می دهیم.

PLC نو بخریم یا کارکرده؟, تشخیص PLC اصل با تقلبی, تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی, تفاوت plc اورجینال با استوک, راههای تشخیص PLC زیمنس اصل با تقلبی

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up