معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

در این مقاله قصد داریم به معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس بپردازیم، پارس اتوماسیون توانا نمایندگی زیمنس در ایران است و با فروش محصولات کنتاکتور و پی ال سی با بهترین قیمت های موجود در بازار سعی در جلب رضایت شما عزیزان دارد، برای خرید و اطلاع از جزئیات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

همه چیز درباره مینی پی ال سی لوگو زیمنس

مینی پی ال سی لوگو زیمنس یکی از انواع محبوب پی ال سی زیمنس محسوب می شود که جمع و جور، هوشمندانه و انعطاف پذیر می باشد. پارس اتوماسیون در این مقاله به معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس پرداخته و با معرفی یکی از نمونه های پر کاربرد آن با ویژگی های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

مینی پی ال سی لوگو زیمنس انتخاب مناسبی برای راه حل سریع، بدون عارضه و صرفه جویی در فضا برای کار های ساده کنترل و تنظیم می باشد. این نوع پی ال سی زیمنس مدت هبوده که خود را به عنوان یک ماژول منطقی هوشمند در پروژه های اتوماسیون کوچک تثبیت کرده می باشد.

مینی پی ال سی لوگو زیمنس یکی از انواع محبوب پی ال سی زیمنس محسوب می شود که جمع و جور، هوشمندانه و انعطاف پذیر می باشد. پارس توماسیون به معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس پرداخته و با معرفی یکی از نمونه های پر کاربرد آن با ویژگی های آن بیشتر آشنا خواهید شد.

آشنایی بیشتر با مینی پی ال سی لوگو زیمنس

مینی پی ال سی لوگو که با نام mini PLC LOGO! شناخته می شود توسط شرکت آلمانی زیمنس به عنوان یک ماژول منطق جهانی در نظر گرفته شده می باشد. بعضی افراد آن را یک PLC با هدف خاص یا فشرده هم می نامند. پی ال سی لوگو دستگاهی بوده که قادر به حل وظایف اتوماسیون در زمینه نصب و راه اندازی صنایع بزرگ و خانگی می باشد.

این نوع پی ال سی برای پشتیبانی از جایگزینی منطق قدیمی رله ها و کنتاکتور های موجود قبل از ظهور PLC طراحی شده می باشد. این نوع پی ال سی محبوب دارای یک ثبت داخلی از توابع اساسی و ویژه بوده که با کمک آن می توان بسیاری از راه حل های اتوماسیون با مشکلات کم را پیاده سازی کرد.

می توان از آن برای کنترل های ویژه در گلخانه ها یا باغ ها، کاربرد های ماشین سازی کوچک، لوازم خانگی و . . . استفاده کرد. اندازه جمع و جور این نوع پی ال سی آن ها را برای سیم کشی ساده و نصب به صورت عمده در فضای های کم حجم عالی می کند.

کاربرد های مینی پی ال سی لوگو

مدل های متنوعی از پی ال سی مینی لوگو وجود دارد که در زمینه های متفاوتی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم بوده که بر دامنه وسیع امکانات و دامنه کاربرد آن ها تأکید شود. مدل هایی از 12 ولت تا 240 ولت در ولتاژ های متناوب و مستقیم و هم چنین ماژول های توسعه متعددی وجود دارد که تطبیق پذیری این دستگاه ها را افزایش می دهد.

کاربرد های MINI PLC LOGO شامل موارد زیر است:

 • کنترل
 • واحد تأمین برق
 • واحد عملیاتی و نمایشگر
 • رابط برای ماژول های برنامه و کابل کامپیوتر
 • رابط برای ماژول های توسعه
 • زمان سنجی
 • تعداد ورودی و خروجی تعیین شده بسته به مدل لایه دستگاه
 • علائم باینری

مزایای استفاده از مینی پی ال سی لوگو زیمنس

مزایای استفاده از مینی پی ال سی لوگو زیمنس شامل موارد زیر است:

 • همه کاره
 • قابل گسترش معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس
 • آسان و آینده نگر

آسان و آینده نگر

سازگاری رو به پایین این نوع پی ال سی تضمین می کند که حتی LOGO! های قدیمی را می توان با جدید ترین نرم افزار برنامه ریزی کرد. پس می توان یکی دیگر از مزیت های مینی پی ال سی لوگو را آسان بودن استفاده از آن و مناسب بودن برای کار های آینده عنوان کرد.

شما از طریق فرآیند اتصال مینی پی ال سی LOGO به Cloud و ایجاد داشبورد با کمک ویرایشگر وب می توانید کنترل، تجزیه و تحلیل داده ها را انجام دهید. شروع به کار به لطف نرم افزارهای مهندسی بصری، کیت های شروع و جلسات آموزشی رایگان مبتنی بر وب آسان می باشد.

همه کاره

طیف وسیعی از برنامه های کاربردی ممکن برای LOGO! پیشنهاد و معرفی شده می باشد. این مدل پی ال سی ها که جز پی ال سی های فشرده و Compact محسوب می شوند، همه کاره تر از همیشه می باشند: با عملکرد جدید Cloud خود به شما امکان دسترسی به اینترنت اشیا را می دهد و مدل های کسب و کار جدیدی مثل نگهداری پیش بینی و نظارت بر داده های قدرت را امکان پذیر می کند. این رابط ارتباطی جدید امکانات بیشتری را به شما ارائه می دهد که هرگز تصورش را نمی کردید.

گستره محصول

مینی پی ال سی لوگو انتخاب عالی برای راه حلی سریع، آسان و مناسب برای صرفه جویی در فضا برای کار های کنترلی اساسی می باشد. نرم افزار LOGO! از پروژه های کوچک اتوماسیون از طریق پیکربندی و کاربرد ساده و بصری پشتیبانی می کند. معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

قابل گسترش

مینی پی ال سی لوگو! را می توان با کمک ماژول های توسعه و ماژول های ارتباطی و . . . بیشتر گسترش داد. با نسخه جدیدLOGO! می توانید برنامه های موجود را گسترش دهید تا قابلیت های Cloud را شامل شود. مثلا، وب سرور خود را به Cloud منتقل کنید. می توانید تا هشت ماژول پایه را با یکدیگر یا با کنترلر های SIMATIC و HMI شبکه کنید.

این نوع پی ال سی با کمک نرم افزار مهندسی LOGO از پروژه های اتوماسیون کوچک با پیکربندی و عملیات ساده و بصری پشتیبانی می کند. ابزار دسترسی و ویرایشگر وب برای وب سرور ادغام شده از دیگر ویژگی های مینی پی ال سی لوگو است. لوگو! نرم افزار برنامه نویسی فردی ایده آل را برای اجرای وظایف اتوماسیون ساده در صنعت و فناوری ساختمان به شما ارائه می دهد.

تست، شبیه سازی، تست آنلاین و بایگانی برنامه های سوئیچینگ موجب می شود که به یک نرم افزار بسیار ضروری تبدیل شود. مستندات حرفه ای از طریق طیف گسترده ای از عملکرد های متنوع، نرم افزار را انعطاف پذیر می کند. این نرم افزار برای تغییر ایجاد برنامه در رایانه شخصی برای حالت شبکه راحت می باشد. علاوه بر این، ایجاد برنامه سوئیچینگ در کردار تابع(FBD) یا کردار نردبانی(LD) امکان پذیر می باشد.

معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

تشریح کارکرد مینی پی ال سی لوگو

لوگو! یک مفهوم حفاظتی جامع برای برنامه های شما و دسترسی به کنترلر ارائه می دهد. البته می توانید از آخرین نسخه برنامه برای پردازش بیشتر و گسترش همه برنامه هایی که با نسخه های قبلی ایجاد شده اند کمک بگیرید. مینی پی ال سی لوگو دو وب سرور یکپارچه را ارائه می دهد که نیازی به تجربه HTML ندارند.

پی ال سی لوگو مخفف پیکربندی آسان و سریع می باشد. این نوع PLC این اجازه را به کاربر می دهد تا برنامه های ضروری را با انتخاب توابع مربوطه و اتصال آن ها از طریق کشیدن و رها کردن ایجاد کند. هم چنین مستندات حرفه ای را با تمام اطلاعات لازم پروژه مثل تغییر برنامه ها، نظرات و تنظیمات پارامتر ارائه می دهد. به علاوه یک پشتیبانی آنلاین مرتبط با زمینه اتوماسیون های صنعتی را ارائه می دهد که شامل جزئیات مربوط به بلوک های عملکرد فردی و توضیح پارامتر ها و خطوط زمانی می باشد. معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

طراحی و توابع

شبیه سازی کل برنامه سوئیچینگ با تمام عملکرد ها در حال حاضر در رایانه شخصی انجام می شود و در عین حال پارامتر ها بهینه می شوند. سیگنال های آنالوگ را می توان با مقادیر واقعی شبیه سازی کرد و هم چنین می توان از شبیه سازی چرخه ای استفاده کرد. حتی عملکرد های سوئیچینگ وابسته به زمان و تاریخ را می توان شبیه سازی کرد.

برنامه های سوئیچینگ خود را ایجاد و شبیه سازی کنید، پس از دانلود به صورت آنلاین تست کنید. البته مستند سازی با LOGO بسیار سریع و آسان می باشد. توابع Soft Comfort را انتخاب کنید و آن ها را در قسمت طراحی قرار دهید، نقطه شروع و پایان اتصال را با مکان نما انتخاب کنید و اتصال را با کمک سیم کشی انجام دهید. پارامتر های توابع مثل تایمر، مقادیر آستانه، نقاط تنظیم تعریف شده اند و بسته به کاربرد باید مورد استفاده قرار گیرند.

نرم افزار مناسب برای مینی پی ال سی لوگو زیمنس

برنامه LOGO!Soft Comfort به عنوان یک بسته برنامه نویسی برای رایانه شخصی موجود بوده و به شما امکان می دهد برنامه های کنترلی ایجاد کنید. این نرم افزار دارای عملکرد های زیر است:

 • تولید برنامه آفلاین برنامه شما
 • تولید و چاپ بلوک دیاگرام مدار معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس
 • شبیه سازی برنامه شما در کامپیوتر
 • نمایش چندین عملکرد ویژه و مجوز های گسترده
 • ذخیره برنامه بر روی هارد دیسک یا حافظه دیگر
 • انتقال برنامه

برای انجام این کار، شما باید نسخه 1. 0 خود را به آخرین نسخه ارتقا دهید. فقط در صورت داشتن نسخه کامل می توانید ارتقا را نصب کنید. نسخه فعلی LOGO!Soft Comfort V2. 0 می باشد. از این نسخه شما تمام توابع و عملکرد را پیدا خواهید کرد. در صورتی که یک LOGO!Soft Comfort قدیمی دارید، می توانید برنامه های قدیمی را در دستگاه های جدید دانلود کنید، اما نمی توانید از برنامه هایی با توابع جدید کمک بگیرید.

LOGO! 8 معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

ما عملکرد های متنوعی برای کاربرد های مختلف داریم که فرصت های زیادی را به عنوان تجهیزات با این قیمت به شما می دهد. کنترلر LOGO!8 در LOGO!Soft Comfort برنامه ریزی شده می باشد. طراحی آن بسیار شبیه TIA Portal بوده که کنترلر های Simatic S7 زیمنس را برنامه ریزی می کند. ما دو زبان Block FBD و ladder LAD برای ساخت منطق برنامه داریم.

شایان ذکر بوده که نسخه آزمایشی را می توان به صورت رایگان از وب سایت سازنده دانلود کرد. مهم ترین چیز این بوده که DEMO دارای یک شبیه ساز کنترلر تصفیه شده است، پس فرصت های زیادی را برای مبتدیان برای یادگیری فراهم می کند. نکات برجسته مینی پی ال سی لوگو 8 عبارت هستند از:

 • وب سرور یکپارچه در تمام واحد های پایه
 • 8 واحد اصلی برای تمام ولتاژ ها، چهار عدد از آن ها با نمایشگر جدید
 • همه واحد ها دارای یک رابط اترنت می باشند و اتصالات با نسخه های قبلی سازگار می باشد.
 • چندین نسخه برای تغذیه های مختلف معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس
 • 400 بلوک حافظه برنامه
 • نمایش متن از طریق اترنت برای همه ماژول های اصلی

معرفی جامع مینی پی ال سی لوگو زیمنس

برای خرید مینی پی ال سی لوگو زیمنس و انواع پی ال سی زیمنس پارس اتوماسیون توانا بهترین کیفیت را در برابر بهترین قیمت در اختیار شما قرار می دهد، برای اطلاعات بیشتر کافیست از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید.

plc Siemens, plc برند زیمنس, plc زیمنس, Siemens PLC, آموزش لوگو زیمنس, اتوماسیون صنعتی زیمنس, پارس اتوماسیون, پارس اتوماسیون توانا, پی ال سی Siemens, پی ال سی برند زیمنس, پی ال سی زیمنس, خرید CPU زیمنس, قیمت پی ال سی زیمنس, قیمت پی ال سی لوگو ایرانی, قیمت پی ال سی لوگو زیمنس, قیمت لوگو 8 ایرانی, قیمت لوگو زیمنس 6, لوگو پی ال سی, لوگو زیمنس دست دوم, نمایندگی زیمنس

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up