نمایندگی زیمنس پارس اتوماسیون توانا

نمایندگی زیمنس

نمایندگی زیمنس کار واردات این محصول را به داخل کشور بر عهده دارد که تولیدات این کمپانی را مستقیما به داخل ایران وارد می‌کند. نمایندگی زیمنس یا شرکت پارس اتوماسیون توانا پس از انجام یک سری کارهای خاص که مربوط به رسیدگی به محصولات وارداتی می‌شود آن ها را جا به جا و مرتب سازی و سپس آن ها را به نمایندگی های دیگر خود در شهر های مختلف کشور ارسال و روانه می‌کند تا شعبه های دیگر نمایندگی زیمنس بتوانند آن ها را برای فروش در اختیار علاقه‌مندان و خریداران این محصول ها قرار دهند.

شرکت زیمنس

شرکت پارس اتوماسیون توانا از قوی ترین نمایندگی زیمنس در کشور می‌باشد که افراد توانمندی را برای فعالیت جذب نموده است تا بتواند با استفاده از تخصص و تجربه آن ها بهترین خدمات را برای خریداران و مشتریان خود ارائه دهد. این شرکت با توجه به افراد مجربی که در اختیار دارد این پتانسیل را دارد که بتواند پروژه های مختلف را نظارت و اجرا نماید و حتی به صورت مشاور در برخی از پروژه های دیگر فعالیت نماید. شرکت پارس اتوماسیون توانا برای محصولات خود شش ماه گارانتی در نظر گرفته است و علاوه بر آن سه سال نیز خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه خواهد داد.

پی ال سی نمایندگی زیمنس

یکی از محصولاتی که نمایندگی زیمنس آن را در بازار عرضه می‌‌دارد سیستم پی ال سی زیمنس می باشد که این حروف مخفف کلمات PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER  می‌باشند که به معنای ناظر برنامه ریزی شده منطقی است که عملکرد و کارایی آن تنها مربوط به فعالیت های صنعتی می‌باشد و کارایی خوبی را از خود به نمایش می‌گذارد.

کارکرد پی ال سی زیمنس این گونه می‌باشد که اطلاعات را از طریق ورودی های خود دریافت می‌کند و بر اساس هر آن چیزی که در برنامه آن نوشته شده است و بنا بر کارکردی که از وی انتظار می رود اطلاعات حاصل از پردازش آن اطلاعات را توسط خروجی هایی که در آن وجود دارد به کاربر خود تحویل خواهد داد.

تمام این پی ال سی هایی که نمایندگی زیمنس آن ها را عرضه می دارد دارای سه بخش اصلی در ساختار خود می باشند که مهم ترین نقش را نیز در عملکرد اساسی این وسیله ارزشمند بر عهده دارند که این سه بخش شامل موارد زیر می باشند.

پی ال سی زیمنس

زمانی که دستگاه پی ال سی را از نمایندگی زیمنس به نام شرکت پارس اتوماسیون توانا خریداری کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید متوجه این سه بخش خواهید شد؛ اما نخستین بخشی که می بایست در باره آن سخن گفت و از مهم ترین بخش های این دستگاه می باشد CPU نام دارد این بخش از فرآیند اصلی برنامه ریزی هسته مرکزی می‌باشد که کار آن سازمان دهی اطلاعات برنامه ریزی شده در آن می‌باشد که علاوه بر آن دستوراتی را نیز به بخش های دیگر و قطعه های دیگر ارسال می‌کند.

بخش دیگر این دستگاه که نیاز است در خصوص آن سخن گفت بخش های ورودی آن می‌باشد که آن ها نیز به نوبه خود وظیفه مهمی را ایفا می‌کنند. این بخش از دستگاه اطلاعات را دریافت می‌کنند و از طریق سنسورها و مبدل هایی که دارند آن ها را به بخش CPU ارسال می‌کنند.

آخرین بخش از این دستگاه مربوط به وظایف بخش های خروجی این دستگاه پی ال سی زیمنس می‌باشد که عملکرد آن چندان پیچیده نمی باشد و تنها اطلاعات پردازش گشته توسط CPU را دریافت نموده و آن را به وسیله بخش خود در اختیار کاربری خویش قرار می‌دهد تا آن کاربر بتواند از آن اطلاعات به نحو احسن استفاده  نماید.

در اینجا لازم است که بیان نمود باید به این نکته توجه کرد که ساختار پی ال سی زیمنس بسیار پیچیده تر از این عناوینی است که در بالا در خصوص آن شرح داده شده است اما چیزی که قابل توضیح است این نکته می‌باشد که برای مثال در خصوص برنامه ریزی جهت عملکرد فعالیت های این دستگاه و یا پیکربندی های آن قرار باشد به صورت حرفه ای توضیحاتی را بیان نمود بسیار مشقت بار و طولانی می‌باشد که بحثی کاملا تخصصی خواهد بود.

از دستگاه پی ال سی امروز در اماکن صنعتی استفاده های بسیار می‌شود و طرف دارهای زیادی را در این محیط ها جذب خود کرده است که از جمله این اماکن می‌توان به: صنایع فولاد، گاز، نفت، پتروشیمی، خودروسازی، مس، نیشکر و … اشاره کرد که بنا بر گفته نمایندگی زیمنس محصولات این شرکت را خریداری می‌نمایند.

کنتاکتور زیمنس

این قطعه یکی از مهم ترین محصولات نمایندگی زیمنس می‌باشد که کار بسیار حساسی را بر عهده دارد و عملکرد آن نیز به گونه ای می‌باشد که همانند یک کلید الکترومغناطیسی انجام می‌پذیرد. این قطعه نیز در اماکن صنعتی که ماشین های الکتریکی زیادی در آن جا فعالیت دارند به کار گرفته می‌شود تا بسیاری از فعالیت ها را پوشش دهد.

کنتاکتور زیمنس نمایندگی زیمنس دارای سه بخش اصلی می‌باشد و در کنار آن نیز از چندین بخش فرعی نیز تغذیه می‌کند تا بتواند فعالیت های خود را به بهترین شکل ممکن به سر منزل مقصود برساند.

پس از خریداری کنتاکتور از نمایندگی زیمنس درخواهید یافت که این قطعه شامل بخش های مختلفی می‌باشد که شامل: کنتاکت های فیکس، ترمینال،صفحات فلزی، بخش جلوگیری از اتصالی، کنتاکتور روان.

کنتاکتور زیمنس

کنتاکتور نمایندگی زیمنس

این قطعه نیز همانند قطعات و دستگاه های دیگر نمایندگی زیمنس دارای مزایای و سودهای جانبی زیادی می‌باشد که در این جا به بخش هایی از آن اشاره خواهیم کرد. امکان کنترل از راه دور جهت صرفه جویی در زمان و از زاویه اقتصادی، پیشگیری از اتفاقات غیر منتظره همانند آتش سوزی و …، بالا بردن سرعت عملکرد، حفاظت دقیق تر و بهتر.

از این قطعه نیز در شرکت های صنعتی مانند: صنایع کشاورزی، کارخانه سیمان و پتروشیمی استفاده می‌شود.

لوگو زیمنس

یکی دیگر از محصولات نمایندگی زیمنس که قصد تشریح ساختار و عملکرد و همچنین گونه های مختلف آن را داریم لوگو زیمنس می‌باشد. لوگو یک دستگاه چند کاره می‌باشد که همانند دیگر دستگاه های دیجیتال وابسته به پردازنده می‌باشند و از چندین بخش ساخته شده است. این بخش ها شامل: منبع تغذیه، بخش های ورودی، بخش های خروجی، بخش ها متصله، صفحات کنترل کننده و مانیتور می‌باشد.

لوگو زیمنس

لوگو نمایندگی زیمنس

به هنگام نصب لوگو زیمنس، باید نکات زیر را در نظر گرفت و رعایت نمود:

  • سیم پیچی های لوگو را می بایست به صورتی انجام داد که دارای ترتیب شکیلی باشند.
  • سیم های لوگو نباید دارای پیچ خوردگی زیاد باشند.
  • اگر مسافت ها زیاد باشد باید از پوشش مناسب برای سیم های لوگو استفاده نمود.
  • سیم پیچی‌ها را باید در برابر عوامل طبیعی همانند رعد و برق محافظت نمود تا به لوگو آسیبی نرسد.

Related Posts

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

keyboard_arrow_up